Apartament per qira, 1+1 totalisht i mobiluar tek Rruga e Bogdaneve!

2023-04-04 09:25   Real Estate   Tirana   148 views Reference: 74

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 500 €


Apartament per qira, 1+1 totalisht i mobiluar tek Rruga e Bogdaneve!

Ndodhet ne katin e 2, te nje prej objekteve te rinj, te mireadministurar ne Rrugen e Bogdaneve, nje prej zonave qendrore te kryeqytetit, prane te gjitha faciliteteve, rrugeve kryesore dhe sheshit “Skenderbej”.
Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 78m2, te organizuar ne sallonin e ndenjes + aneksin e gatimit, nje dhome gjumi, ballkoni, nje tualet dhe korridori qe ben shperndarjen e ambienteve.
I investuar se fundi, apartamenti eshte ne gjendje optimale, si dhe ofrohet totalisht i mobiluar ne menyre bashkohore.

Cmimi i apartamentit eshte 500 euro/muaj, pa perfshire ketu tatimit 15%.

Informacione shtese

Siperfaqja
78
Tipologjia
1 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament