Apartament Per Shitje Tek Ish Restorant Durresi

2023-04-10 17:16   Real Estate   Tirana   43 views Reference: 128

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 164 000 €


Ofrohet super apartament per shitje ne unazen e vogel prane ish Restorant Durresit.

Apartamenti shitet i mobiluar, mobilimi eshte bere me endjef ahu me lyerje, guzhina multistat dhe quartz, elektroshtepiaket jane te markes Samsung, kondicionimi multispilt.

Apartamenti eshte pjese e nje ndertimi te vitit 2009-2010 dhe ndodhet ne katin e dyte.

Organizohet nga salloni me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi, dy tualete, nje ballkon dhe verande.

Informacione shtese

Siperfaqja
123
Tipologjia
2 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament