Apartament Per Shitje Tek Ish Restorant Durresi!

2023-05-16 12:23   Real Estate   Tirana   43 views Reference: 308

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 164 000 € Dakortesuar


Ofrohet super apartament per shitje ne unazen e vogel te qytetit , prane Ish Restorant Durresit.
Apartamenti shitet i mobiluar ,mobilimi eshte bere me endjef ahu me lyerje , guzhina multistat dhe quartz , elektroshtepiaket jane te markes Samsung , Kondicionimi multisplit.

Apartamenti eshte pjese e nje ndertimi te vitit 2009-2010, dhe ndodhet ne katin e dyte.
Organizohet nga salloni me dalje ne ballkon , 2 dhoma gjumi , 2 tualete , 1 ballkon dhe 1 verande siperfaqe totale 123m2.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor ( Hipoteke )

Informacione shtese

Siperfaqja
123
Tipologjia
2 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament