Apartament tek Sunrise Residence, pranë TEG

2023-03-24 18:28   Real Estate   Tirana   53 views Reference: 18

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 385 000 €


Apartament në shitje tek Sunrise Residence, pranë TEG. Ambient i organizuar në një dhomë ndenje, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon.

Zonë shumë e qetë për një jetë familjare të rehatshme.

Në largësi 15 minuta nga qendra e Tiranës dhe me akses të shpejtë ne te gjitha anët e qytetit.

Informacione shtese

Siperfaqja
388
Tipologjia
3 + 1
Mobiluar
Jo
Tipi Nderteses
Apartament