APARTAMENT3+1+2 PER SHITJE RRUGA VELLEZERIT HUTA!

2023-04-03 08:47   Real Estate   Tirana   47 views Reference: 64

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 250 000 €


Apartament 3+1+2 per shitje ne qender te Tiranes prane Pazarit te Ri,ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes.Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me 8 kate.Apartamenti ka 3 dhoma gjumi nje guzhine dhe dhome ngrenie,2 banjo njera ndodhet ne dhome te gjumit me ndricim netyral 1 ballkon te madh dhe nje depo .Apartamenti eshte i sapo rinovuar.Apartamenti eshte i orientuar Perendim dhe gjate gjithe dites ka nje ndricim natyral.Apartamenti ka nje ballkon te madh qe sheh nga qendra e Tiranes gjithashtu disponon dokumente te regullta hipotekore.

Oer cdo informacion ose vizite ne prone me kontaktoni!

Informacione shtese

Siperfaqja
150
Tipologjia
3 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament
Parking
Po