Apartamet 2+1 per shitje tek Bulevardi Zogu 1

2023-07-10 12:53   Real Estate   Tirana   83 views Reference: 487

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 125 000 €


Shitet apartament 2+1 tek Bulevardi Zogu I prane qendres.
Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati eksiztues te ndertuar ne vitin 1990.
Eshte i roganizuar ne nje sallon , kuzhine te vecuar, dy dhoma gjumi, nje tualet me dritare.
Orientohet totalisht nga jugu , cka e ben te kete drite natyrale gjate gjith dites.
Zona ne te cilen ndodhet e ben kete prone shume te mire per investim apo banim. Pozicionohet prane Bulevardit Zogu I dhe shume prane me qendren e Tiranes.
Disponon certifikate pronesie.
Per me shume informacion apo vizit ne prone , na kontaktoni!

Informacione shtese

Siperfaqja
75
Tipologjia
2 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament