Apartamet 3+1 me Qira

2023-08-08 13:37   Real Estate   Tirana   63 views Reference: 503

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 800 €


Apartamet 3+1+2 te Rezidenca “Kodra e Diellit 1” Zgjerimi!

Apartamenti ndodhet në një nga rezidencat më të mira të kryeqytetit, e cila njihet për ajrin e pastër, gjelbërimin, ujin e pijshëm që vjen nga burimet e Selitës; shërbimet si: shkolla, kopshte,supermarkete,farmaci etj.

Apartameti ndodhet në katin e 4 banimi të një ndërtese me 5 kate. Ka një planimetri të rregullt dhe ndahet në:
1- Dhoma e ndenjes së bashku me pjesën e kuzhinës;
2- Korridori, i cili lidh dhomat e gjumit me dhomën e ndenjes;
3- Tre dhoma gjumi me shume hapesire
4- Dy tualete me ajrim natyral.
5- Sistem Chiller

Apartamenti është investuar kohët e fundit dhe ka një mobilim bashkëkohor. Nuk eshte banuar nga askush dhe cdo gje eshte e re.

Apartameti ka dhe disa detaje te tjera qe jane duke u shtuar nga pronari por nuk jane ne foto momentalisht.

Për çdo informacion apo një vizitë në pronë, mund të na kontaktoni.

Informacione shtese

Siperfaqja
140
Tipologjia
3 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament