Apt/studio ne shitje te Rruga e Elbasanit prane Mon Amour!

2023-04-10 09:28   Real Estate   Tirana   123 views Reference: 118

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 89 000 €


Ofrohet per shitje apartament i tipologjise studio me siperfaqe 37 m2 ne katin e 2 ne objekt ekzistues, ne super zone, prane Downtown 1, Rruga e Elbasanit.

Apartamenti eshte totalisht i investuar dhe perben nje mundesi ideale per investim/AirBnB!

Kontakto per nje vizite ne prone!

Informacione shtese

Siperfaqja
38
Tipologjia
Garsoniere
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament