Audi A8 ne shitje, Njoftime Shqip

2023-03-26 20:42   Automjete   Fier   281 views Reference: 27

Vendodhja: Fier

Çmimi: 21 000 € Dakortesuar


Shitet AUDI A8L 4.2 TDI Lungo Full Options Prodhim Gjerman e ardhur nga Gjermania, viti prodhimit fundi i 2012. Makina eshte FULL Options- Fener Matrix, serdilje elektrike me memorje dhe me ngrohje para dhe mbrapa , me masazh , klima me 4 zona, kamera 360• grad ,night vison( kamera naten) , perde me buton , perde tek dyert , sistem ECO(fiket ndizet ne trafik) , timon elektrik me ngrohje, marsha ne timon, sensor parkimi, distronic( frenon vet kur ka makina para) , trekendshat tek pasqyrat, dyert me thithje,baxha xhami, sistem muzike BOSE, bagazhi me buton, start-stop,sallon ngjyr bezh shum te paster,limitator shpejtsie, pasqyra me palosje, dritat atutomatike kthehen sipas rruges dhe fiken ndizen vet kur ka makina perball, e shum opsione te tjera. Makina eshte ne gjendje shum te mire motorrike cdo sherbim i ber nuk ka nevoj per asgje, letrat te gjitha ta paguara , xhamat e zinj me leje para dhe mbrapa, targ e perzgjedhur, gomat e reja. Cmimi 21.000€ i diskutueshem dhe mundsi nderrimi me makin me te vogel. Tel-Whats app-0694639801 I’m

Informacione shtese

Tipi Makines
Audi
Modeli makines
A8
Viti
2012
Kambio
Automatic
Kilometrat
150000