Car Rental Prestige Albania VOLVO XC60

2023-03-28 08:21   Automjete   Tirana   44 views Reference: 32

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 60 €


Car Rental Prestige ju ofron makina me qera ekonomike dhe lluksi me cmime konkuruese, duke filluar me 15 euro/dita.

- Kombinimi perfekt per udhetimin tuaj, komoditet dhe komfort VOLVO XC60
Me transmision automatike, sedilje lekure me ngrohje para e prapa, auto klima per ngrohtesin tuaj, Autosafe, AutoPilot, KeyGo, Sensor parkimi para e prapa ...
Çfare ju duhet me shume te udhetoni te qete dhe te shijoni udhetimin me te afermit tuaj ️
.
Book now +3 days
+355694036666
Time to explore Albania ️

- Automjete të sigurta / Safe vehicles
- Çmime konkuruese / Competitive prices
- Shërbim në aeroport / Airport service
- Ekonomike & Luksi / Economic & Luxury


Per cdo info ose prenotim kontakto +35569 4036666

Instagram : car.rental_prestige

Informacione shtese

Tipi Makines
Volvo
Modeli makines
XC60
Viti
2010
Karburanti
Benzin - Gas
Kambio
Automatic