0000 Kategoria Toke ne shitje — Njoftime Shqip

Toke ne shitje

Kategoria

Toke ne shitje

Toke ne shitje

Toka ne shitje vetem 15km larg tiranes buze rruges kryesore e pershtatshme per investime te gjitha llojeve me cefertikate pronesie [...]

Lexo me shume
Petrelë shitet toke are

Petrelë shitet toke are

PETRELË shitet toke are me sip 3500m katrore,ndodhet ne nje zone te qete dhe te bukur me nje gjelberim te papare.toka eshte e [...]

Lexo me shume