Duplex (2+1)+parkim te Liqeni i Thate

2023-06-26 12:21   Real Estate   Tirana   45 views Reference: 464

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 450 €


Ofrojme per qira duplex 2+1 te Liqeni i Thate, afer FZ CONSTRUCTION, me siperfaqe 110m2, kati i 5 me ashensor
Organizimi: Soxhorno, 2 dhoma gjumi, verande dhe 2 tualete
Apartamenti eshte teresisht i mobiluar
Garazh i perfshire ne cmim
450€/Muaj

Informacione shtese

Siperfaqja
110
Tipologjia
2 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament
Parking
Po