DUPLEX ME VERANDE PER SHITJE TE SELVIA!

2023-04-10 11:04   Real Estate   Tirana   121 views Reference: 123

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 265 000 €


Duplexi ndodhet ne katin e tete dhe te nente te nje pallati te mireadministruar me ashensor.
Kati i poshtem eshte i organizuar ne nje koridor shperndares, nje sallon te bollshem se bashku me kendin e gatimit, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje verande te bollshme prej 50 metrash.
Kati i siperm eshte i organizuar ne nje koridor shperndares, nje sallon se bashku me aneksin e gatimit, dy dhoma gjumi, njera prej te cilave me garderobe, nje ballkon, nje ballkon i vogel i mbyllur dhe nje tualet.
Apartamenti eshte i gjithi i shtruar me parket, ka sistem kondicionimi ne te gjitha ambientet dhe ofrohet plotesisht i mobiluar.
Zona ne te cilen ndodhet eshte nje nga zonat me te kerkuara dhe me prestigjoze te Tiranes.
Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Per me shume informacion, apo nje vizite ne prone mos nguroni te kontaktoni!

Informacione shtese

Siperfaqja
228
Tipologjia
3 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament