Garsoniere - Në Shitje - Astir, Shqipëri Shitet garsoniere me certifikate pronesie ne Astir!

2023-07-20 11:38   Real Estate   Tirana   96 views Reference: 488

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 54 000 € Dakortesuar


Prane Vila L, Ne nje nga komplekset me te sistemuara dhe me ndertimet me cilesore te asaj zone, shitet nje garsonjere me siperfaqe totale prej 46,5m. Mundesi ideale banim dhe investimi. Garsonjerja eshte totalisht e shtruar me parket dhe e investuar ne gjera te domosdoshme. Nje organizim i mire e ben ambjentin te ndricuar totalisht nga drita natyrale.

Eshte e organizuar ne ambient open space, korridor dhe tualet.
Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Informacione shtese

Siperfaqja
46
Tipologjia
Garsoniere
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament