Garsoniere per shitje ne Astir

2023-06-13 18:09   Real Estate   Tirana   291 views Reference: 432

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 56 000 €


Disponojme per shitje garsoniere Astir, afer pallateve Fratari, me siperfaqe neto 37.55m2 dhe bruto 42.65m2, kati i 8 (i fundit) me ashensor
Shitet e mobiluar si ne foto, eshte e shtruar me parket
Orientimi: Veri-Lindje
Me certifikate pronesie
56.000 Euro

Informacione shtese

Siperfaqja
43
Tipologjia
Garsoniere
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament