Japim me qira Apartament 1+1 ne qender !

2023-04-26 09:19   Real Estate   Tirana   30 views Reference: 202

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 480 €


Jepet me qira apartament 1+1 prane Bulevardit Zogu i Pare.

Organizohet ne nje sallon ndenje sebashku me kuzhinen, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkone te bollshem.

Informacione shtese

Siperfaqja
82
Tipologjia
1 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament