Japim me qira apartament 2+1 + post parkimi te Kompleksi Delijorgji !

2023-04-26 08:26   Real Estate   Tirana   46 views Reference: 199

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 800 €


Apartament 2+1 me qira tek Kompleksi Delijorgji.

Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim tek godinat e reja dhe organizohet ne sallon ndenje bashke me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon.

Per me shume informacion na kontakoni!

Informacione shtese

Siperfaqja
123
Tipologjia
2 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament