Japim Per Qera Apartament 1+1

2023-04-26 09:52   Real Estate   Tirana   39 views Reference: 203

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 370 €


Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri tek pallatet e Tom Doshi ne Shkoze.

Organizohet ne nje dhome ndenje sebashku me kuzhinen, nje dhome gjumi dhe nje tualet.

Per me shume informacion na kontaktoni!

Informacione shtese

Siperfaqja
78
Tipologjia
1 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament