JEPET AMBIENT KOMERCIAL ME QIRA NE SAUK!

2023-05-08 14:27   Real Estate   Tirana   45 views Reference: 277

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 1 300 €


Jepet me qira ambient komercial ne Sauk.
Ambienti ka nje siperfaqe prej 360m2 open space, si dhe 60m2 ambienti i tualeteve.
Ambienti ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese te re dhe eshte me hyrje te vecuar per makina.
Eshte i pershtatshem per tipologji te ndryshme biznesi duke qene se eshte totalisht me fasade xhami nga rruga, dhe ndodhet ne rruge kryesore.
Mund te serbeje si showroom, palester, ambient zyrash, call center etj.

Cmimi eshte neto.

Per me shume informacione ju lutem me kontaktoni!

Informacione shtese

Siperfaqja
420
Tipologjia
3 + 1
Mobiluar
Jo
Tipi Nderteses
Ambjente Tregtare