JEPET AMBIENT ZYRASH PER QIRA TE ISH PARKU!

2023-04-24 11:59   Real Estate   Tirana   88 views Reference: 187

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 570 €


Jepet ambient zyrash per qira tek ish parku i autobuzave. Ambienti eshte i pozicionuar ne katin e pare te nje pallati te ri me ashensore. Perbehet nga nje ambient openspace, nje zyre te vecuar, nje kuzhine, nje tualet dhe nje ballkon si ambient per cigare. Prona ka mundesi te madhe reklamimi pasi ka vizibilitet maksimal nga rruga kryesore. Ambienti eshte i aksesueshem nga hyrja e pallatit si dhe nga shkalle te dedikuara. Jepet bashke me mobilimin aktual nese eshte e nevojshme. Eshte perdorur per vite me radhe si call center, e pershtatshme per biznese te ndryshme si: qender estetike, klinike dentare, laborator etj.
Per informacion te metejshem ose nje vizite ne prone, ju lutem na kontaktoni!

Informacione shtese

Siperfaqja
120
Tipologjia
2 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Zyra