JEPET APARTAMENT 2+1+2 PER QIRA NE FRESK!

2023-04-03 12:25   Real Estate   Tirana   93 views Reference: 69

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 350 €


Jepet me qira apartament 2+1+2 tek Lulishtja ne Fresk, prane Spar 2. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri te mire administruar. Eshte i organizuar nga nje sallon i bollshem, ambienti i gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete(njeri brenda dhomes martesore) dhe ballkoni ku kane dalje te gjitha dhomat. Apartamenti ndodhet prane te gjitha faciliteteve te nevojshme per nje jetese sa me komode dhe eshte totalisht i mobiluar. Orjentimi eshte Lindje.
Per me shume informacione apo per nje vizite ne prone mund te na kontaktoni!

Informacione shtese

Siperfaqja
120
Tipologjia
2 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament