JEPET APARTAMENT 2+1+2 PER QIRA TE SHALLVARET

2023-05-24 13:24   Real Estate   Tirana   38 views Reference: 365

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 800 €


Jepet apartament 2+1+2 per qira te Shallvaret. Ndodhet ne katin e 2 banim te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti organizohet nga koridori qe ben shperndarjen per ne dhomen e ndenjes dhe kuzhinen, dhomat e gjumit, dy tualete dhe nje ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore dhe sapo eshte rinovuar.

Njera nga dhomat eshte lene e pa mobiluar pasi eshte menduar te mobilohet sipas kerkeses se klientit.

Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ka facilitetet per nje jetese sa me komode. Orjentimi eshte Perendim dhe Jug.

Cmimi eshte neto.

Per nje vizite ne prone ose me teper informacion, me kontaktoni!

Informacione shtese

Siperfaqja
140
Tipologjia
2 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament