JEPET APARTAMENT 3+1+2 PER QIRA TE ISH EKSPOZITA!

2023-04-28 09:48   Real Estate   Tirana   115 views Reference: 213

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 700 €


Jepet apartament 3+1+2 prane Ish Ekspozites.Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri prane Ish Ekspozites
dhe organizohet nga koridori qe ben shperndarjen per ne tualet,kuzhine,dhe dhomen e ndenjes si edhe koridori tjeter qe ben shperndarjen per ne tualetin tjeter dhe dhomat e gjumit.Apartamenti ofrohet bosh,ka vetem kuzhinen e gatimit qe eshte e re.Apartamenti mund te perdoret dhe per zyre.
Per cdo informacion ose shoqerim ne prone me kontaktoni!

Informacione shtese

Siperfaqja
98
Tipologjia
3 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament