Jepet me qira 2+1 ne Bllok!

2023-06-07 12:46   Real Estate   Tirana   45 views Reference: 415

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 500 €


Ofrohet per qira apartament prane Librit Universitar, ne Bllok.

Apartamenti ka siperfaqe prej 103 m2 te organizuara ne nje korridor te bollshem, ambjentin e ndenjes dhe gatimit, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.

Per informacione apo vizite ne prone, me kontaktoni!

Informacione shtese

Siperfaqja
103
Tipologjia
2 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament