Jepet me qira apartament 1+1 me post parkimi

2023-04-26 07:29   Real Estate   Tirana   93 views Reference: 196

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 350 € Dakortesuar


Apartament 1+1 per qira prane Viles L ne Astir . Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje kompleksi te sapo perfunduar. Organizohet ne dhome ndenje me kuzhine, dhome gjumi, ballkon dhe 1 tualet. Disponon 1 vend parkimi. Apartament jane ne faze mobilimi. Arredimi i kendshem dhe vendodhja ne nje zone te qete e bejn kete apartament mundesine ideale per nje jetese komode. Per me shume informacion ju ftojme per nje vizite ne prone.

Informacione shtese

Siperfaqja
60
Tipologjia
1 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament
Parking
Po