Jepet me Qira Hotel ne zonen e Plazhit, Durres

2023-05-14 17:08   Real Estate   Durrës   178 views Reference: 294

Vendodhja: Durrës

Çmimi: 3 000 € Dakortesuar


Hoteli ndodhe ne rrugen kryesor te Plazhit,rruga Pacarsia.
Hoteli ka nje siperfaqe prej 529 m2 truall dhe 1264 m2 ndertim i organizuar ne 4 kate.
Godina ka funksionuar nder vite si hotel dhe vazhdon te jete ne gjendje pune, ka 20 dhoma ne total, restorant dhe parkime
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor

Hoteli eshte dhe ne shitje
Per me shume informacion me kontaktoni!

Informacione shtese

Siperfaqja
675
Tipologjia
2 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Ambjente Tregtare
Parking
Po