MAGAZINE PER QIRA NE VAQARR!

2023-05-17 12:57   Real Estate   Tirana   94 views Reference: 322

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 3 500 € Dakortesuar


Jepet me qira magazin ne Vaqarr. Objekti eshte i perfunduar me siperfaqe ndertimi 600m2. Lartesia e ambientit eshte 9m. Ne cmim jane te perfshira dhe taksat. Per me shume informacion na kontaktoni!

Informacione shtese

Siperfaqja
600
Tipologjia
1 + 1
Mobiluar
Jo
Tipi Nderteses
Ambjente Tregtare