Mercedes Benz E-class E300 nafte

2023-04-09 07:58   Automjete   Tirana   143 views Reference: 110

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 7 300 € Dakortesuar


Mercedes Benz E-class E300 nafte , viti 2009 , Avantgarde , 180.500 kilometra origjinale , dokumenta te paguara per 1 vit , fener bixenon , pasqyra me palosje ,sensor parkimi para mbrapa , fener me larje , klima digital , navi i madh ,sedilje elektrike shum te pastra , kambio 7g tronic , xhamat triplex ngjyre blu/pasqyre me leje. Cdo sherbim i bere. Shitet 7300€ i diskutueshem. ( makina ka dhe disqe r17 bashke me goma origjinal extra me kte cmim)

Informacione shtese

Tipi Makines
Mercedes-Benz
Modeli makines
E-class E300
Viti
2009
Karburanti
Nafte
Kambio
Automatic
Kilometrat
180 500