Mercedez Evo 220 ne shitje Njoftime Falas

2023-03-24 18:55   Automjete   Shkodër   355 views Reference: 21

Vendodhja: Shkodër

Çmimi: 7 300 €


Evo 220 me naft viti 2008 kamjo automatike ardhur nga zvicrra me dogan te paguar me baxho xhami sensor parkimi para dhe mbrapa drita kseno larje fenersh sedilje me ngrohje me te gjitha sherbimet e sapo bera si baj filtra motorrit dhe kamjos ferrota bateri 4 amortizator 4 goma 90% te reja cmimi 7300 euro shkoder

Informacione shtese

Tipi Makines
Mercedes-Benz
Modeli makines
Evo 220
Viti
2008
Karburanti
Nafte
Kambio
Automatic
Kilometrat
220000