Ofrohet 2+1 ne shitje, te shkolla Baletit, rr. Mihal Grameno

2023-05-08 13:54   Real Estate   Tirana   37 views Reference: 273

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 163 000 €


Shitet apartament 2+1+2 tek rr. Mihal Grameno, prane Shkolles se Baletit.

Organizohet ne nje korridor shperndares, sallon dhe ambjent gatimi, nje ballkon me dalje nga salloni, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, nje prej te cileve brenda dhomes matrimoniale si dhe 2 ballkone.
1 prej ballkoneve eshte i aksesueshem nga ambjenti i ndenjes dhe tjetri nga dhoma matrimoniale.

Apartamenti eshte i shtruat i gjithi me parket dhe ka kondicioner ne secilin prej ambjenteve. Ka nje planimetri te rregullt dhe te mireshfrytezuar.

Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te mirembajtur, pa ashensor.

Per me shume informacion, me kontaktoni!

Informacione shtese

Siperfaqja
125
Tipologjia
2 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament