Ofrohet ambjent per zyra/klinika me qira te Kika 2

2023-05-23 08:19   Real Estate   Tirana   34 views Reference: 346

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 1 300 €


Ofrohet ambjent komercial per qira, tek Komuna e Parisit, ne kompleksin Kika 2.

130 m2 te organizuara ne 4 ambjente pune te bollshme, 3 tualete dhe nje verande te bollshme 33m2.

Ambjenti ofrohet i investuar me shtrimin me parket, sistemin e kondicionimit dhe ndricimit te vendosur.

Per cdo informacion apo vizite ne prone jeni te lutur te me kontaktoni!

Informacione shtese

Siperfaqja
130
Tipologjia
3 + 1
Mobiluar
Jo
Tipi Nderteses
Apartament