OFROHET APARTAMENT 2+1 PER SHITJE NE ASTIR,109.000 euro

2023-06-06 13:38   Real Estate   Tirana   35 views Reference: 412

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 109 000 € Dakortesuar


Shesim apartament 2+1 ne astir me hipoteke.
Apartamenti eshthte i mobiluar dhe restauruar nga fillimi dhe ndodhet ne katin fundit te nje pallati afer me bar Artistin.
Apartamenti ka planimetri te rregullt me korridor qe ben shperndarjen dy tualete dy ballkone dhe dy dhoma gjumi
Apartamenti eshte aktualisht i dhene me qira.

Informacione shtese

Siperfaqja
104
Tipologjia
2 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament