OFROHET APARTAMENT 2+1 PER SHITJE NE ASTIR

2023-05-08 10:13   Real Estate   Tirana   27 views Reference: 266

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 109 000 € Dakortesuar


Shitet apartament 2+1 ne Astir.

Apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe i restauruar nga fillimi,ndodhet ne katin e fundit te nje pallati prane bar Artist.

Apartamenti ka nje planimetri te rregullt siperfaqe totale 104m2 me korridor qe ben shperndarjen ne sallon,2 dhoma gjumi,2 ballkone dhe 2 tualete.

Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Informacione shtese

Siperfaqja
104
Tipologjia
2 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament