Ofrohet ne shitje super apartament 1+1 te Komuna e Parisit!

2023-04-04 14:05   Real Estate   Tirana   43 views Reference: 94

Vendodhja: Tirana

Çmimi: Na Kontaktoni


Apartament i arreduar ne detaje te kompleksi Kika 1.

Organizimi: Sallon ndenje + ambjent gatimi, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon.
Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Mos ngurroni te na kontaktoni!

Informacione shtese

Siperfaqja
84
Tipologjia
1 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament