Ofrohet per shitje apartament 2+1+2 tek "Lion Park"!

2023-05-29 09:31   Real Estate   Tirana   164 views Reference: 386

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 385 000 € Dakortesuar


Ofrohet per shitje apartament 2+1+2 tek "Lion Park".
Apartamenti ndodhet ne ne nje nga zonat me te preferuara per banim dhe investim, shume prane parkut te liqenit,stadiumit Air Albania dhe rruges Elbasanit.
Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri me ashensor me orientim Lindje.
I arreduar ne menyre moderne bashkekohore me nje sistem smart home e bejne kete apartament te jete unik.
Organizohet:
1- Sallon+ kuzhin Gatimi
2-Dhoma Gjumi
2-Tualete
1-Ballkon qe pershkon apartementi me pamje nga Park Gate.
Bashke me apartamentin ofrohet dhe nje poste parkimi me cmim ekstra.

Informacione shtese

Siperfaqja
126
Tipologjia
2 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament
Parking
Po