OKAZION!!!! 1+1 ne Laprake, 56 Milion Lek

2023-06-13 17:18   Real Estate   Tirana   543 views Reference: 431

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 52 500 €


OKAZION!!!!
Disponojme per shitje apartament 1+1 ne Laprake, me siperfaqe 64.5m2, kati i 5 (i fundit) ne nje pallat parafabrikat
Organizimi: Soxhorno, dhome gjumi, ballkon, korridor shperndares dhe tualet
Mundesi e mire jo vetem per banim, por edhe per investim
Ka nevoje per rikonstruksion
Me certifikate pronesie
5.600.000 Lek

Informacione shtese

Siperfaqja
65
Tipologjia
1 + 1
Mobiluar
Jo
Tipi Nderteses
Apartament