Okazion 1+1 për shitje në zonën e TEG!

2023-05-25 10:10   Real Estate   Tirana   30 views Reference: 370

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 112 000 € Dakortesuar


Apartamenti ndodhet ne nje nga rezidencat luksoze te zones se TEG, dhe ka nje siperfaqe totale prej 82.8 m2. Hapesira eshte e organizuar nepermjet korridorit i cili te percjell ne njerin krah ne dhomen e ndenjes dhe ambientit te gatimit, ndersa ne krahun tjeter vijon per tek dhoma e gjumit. Apartamenti ka nje tualet te madh, nje ballkon dhe pamje te lire.


Objekti eshte i termoizoluar me fasade te ventiluar te cilesise me te larte me pllaka terrakote. Dritaret termoizoluese jane me xham triplex dhe kane shtrirje te gjatesise deri ne dysheme.

Objekti ka parkun e tij qendror dhe nje pishine vetem per banoret e rezidences, si dhe hapesira te bollshme parkimi. Rezidenca eshte e rrethuar dhe do te kete monitorim te hapesires me kamera dhe roje 24 ore ne dite.

Informacione shtese

Siperfaqja
82
Tipologjia
1 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament