OKAZION!! Apartament 3+1+2 + verande per shitje ne Fresk per 768/m2!!

2023-05-29 13:37   Real Estate   Tirana   37 views Reference: 389

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 118 000 € Dakortesuar


OKAZION!! Shitet apartament 3+1+2 ne Fresk prane Bar Muraga. Ndodhet ne nje objekt te ri te viteve te fundit me ashensor.Apartamenti organizohet me koridor shperndares, ambient dite dhe kuzhine, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe nje verande spacioze me pamje te lire nga Tirana.

Apartamenti ka siperfaqe prej 129.7 m2 dhe nje verande me siperfaqe 47.6 m2

Objekti eshte ndertim i viteve te fundit.

Informacione shtese

Siperfaqja
129
Tipologjia
3 + 1
Mobiluar
Jo
Tipi Nderteses
Apartament