OKAZION! Duplex per shitje tek Vila Forest, Liqeni i Thate!

2023-05-23 13:25   Real Estate   Tirana   36 views Reference: 355

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 299 000 € DakortesuarApartamenti ka siperfaqe totale 173.52m2 dhe siperfaqe verande 70.80m2. Ka orientim ideal Jug-Perendim.
Thuajse gati per banim apartamenti do te dorezohet me rifinitura bashkekohore te perfunduara!


Apartamenti ofron hapesira spacioze, te mire organizuara dhe private.
Organizohet ne katin e pare me ambientin e dites me fasade xhami, dy dhoma gjumi dhe tualet qendror dhe dhe dy ballkone, ndersa ne kati i dyte te duplexit eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, tualet dhe verande spacioze.
Objekti ka izolimi termik dhe akustik i cilesise me te mire, dritaret termike tripleks plastike, sistem kapote etj.

Opsionale mund te shitet dhe 1 post parkimi me cmim ekstra!

Informacione shtese

Siperfaqja
173
Tipologjia
3 + 1
Mobiluar
Jo
Tipi Nderteses
Shtepi Private