OKAZION Shitet apartament 1+1 per 55.000!

2023-05-26 10:01   Real Estate   Tirana   339 views Reference: 381

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 55 000 € Dakortesuar


OKAZION! Shitet apartament 1+1 me certifikate pronesie ne Astir per 55.000€!
Apartamenti ndodhet ne vijat e para te ndertimit, prane Bar Bohem. Ka organizim me ambient dite se bashku me kuzhine, dhome gjumi, ballkon dhe tualet.
Siperfaqe totale 57.7m2. Ndodhet ne katin e 6-te te nje objekti te ri te mireadministruar me ashensor.

Shitet e mobiluar si ne foto. Mundesi e mire banimi dhe investimi.

Informacione shtese

Siperfaqja
57
Tipologjia
1 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament