OKAZION VETEM SOT, ka nje oferte interesante per Golf VI te vitit 2011

2023-04-27 06:39   Automjete   Tirana   246 views Reference: 209

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 7 300 €


Automjeti eshte ne versionin automatik, me motor benzin 1.4 dhe me DOGAN. Disponon sensor parkimi dhe sensor shiu, si dhe vet parkim. Automjeti eshte ne gjendje te mire dhe vjen me libra sherbimesh. Eshte blere ne Zvicer dhe ofrohet ne cmimin prej 7300 euro, i pa diskutueshem. Nese jeni te interesuar, mund te kontaktoni.

Informacione shtese

Tipi Makines
Volkswagen
Modeli makines
Golf VI
Viti
2011
Karburanti
Benzin
Kambio
Automatic