OKAZIONN!! Apartament 2+1 ne shitje prane Librit Universitar!

2023-05-24 13:08   Real Estate   Tirana   34 views Reference: 364

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 120 000 € Dakortesuar


Ofrohet per shitje apartament i tipologjise 2+1, ne super zone prane Librit Universitar, ideale per banim apo investim.
Apartamenti ka siperfaqe 58.63 m2 ne katin e 3 ne objekt ekzistues te mirembajtur.
Eshte i investuar dhe aktualisht eshte dhene me qira.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Informacione shtese

Siperfaqja
58
Tipologjia
2 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament