Okazionn!! Shitet apartament 1+1 tek Gjiri I Lalzit!

2023-05-23 10:08   Real Estate   Tirana   31 views Reference: 348

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 65 000 € Dakortesuar


Shitet apartament 1+1 tek Fishland me largesi 10minuta ne kembe nga deti. Apartamenti ka nje siperfaqe 48.5m2 neto dhe 52.5m2 bruto . Ndodhet ne katin e 3te teknik te nje objekti te vitit 2018. Organizohet ne sallonin me aneks kuzhine te vecuar, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti ofrohet i mobiluar . Teper e pershtatshme per shtepi pushimi ose investimi ,sepse ne sezon jepet mesatarisht 50Euro nje dite.
Disponohet dokumentacion i rregullt hipotekor

Informacione shtese

Siperfaqja
52
Tipologjia
1 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament