OKAZIONNNN! URGJENCE SHITJE! Toke per shitje ne Hamallaj!

2023-06-01 15:38   Real Estate   Tirana   33 views Reference: 402

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 160 000 € Dakortesuar


Toke per shitje me siperfaqe 4000m2 ne Hamallaj. Vendodhja eshte prane rruges dhe ka akses dhe me pjesen e plazhit. Zona eshte duke u zhvilluar dhe eshte prone e pershtatshme per investim.Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor

Informacione shtese

Siperfaqja
1000
Tipologjia
3 + 1
Mobiluar
Jo
Tipi Nderteses
Shtepi Private