PentHouse per qira te Kopeshti Zologjik.

2023-04-26 09:15   Real Estate   Tirana   295 views Reference: 201

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 1 000 €


PentHouse plus post parkimi tek Kopshti Zologjik.

Pallati i ri i ndertuar ne 2014, me ashensor te dedikuar dhe post parkimi -1, organizohet nga nje sallon i bollshem me kuzhine te perbashket, 3 dhoma gjumi, dy tualet dhe nje verand te madhe me pamje nga liqeni i Tiranes.

Per me shume informacion na kontaktoni!

Informacione shtese

Siperfaqja
250
Tipologjia
3 + 1