Qera, Apartament 1+1, Rruga E Bogdaneve

2023-03-25 08:45   Real Estate   Tirana   116 views Reference: 22

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 550 €


Apartament 1+1 per qira me vendodhje tek Rruga e Bogdaneve.

Informacion mbi apartamentin:
• Kati 7.
• Sipërfaqe: 56 m2
• Kubaturë e Rregullt

Organizimi :
• Salloni ndenje dhe kuzhina.
• 1 Dhome Gjumi.
• 1 Tualet.
• 1 Ballkon.
Cilësime të tjera:
• I mobiluar.
• Pallati i ri, me ashensor.
• Elektroshtepiake te markave me te mira.
• Parket.
• Zone e aksessueshme, prane Qendres se Tiranes.

Informacione shtese

Siperfaqja
56
Tipologjia
1 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament