Qira, 1+1+kuzhine me vete, rruga e Elbasanit, afer ETC

2023-06-21 11:18   Real Estate   Tirana   25 views Reference: 456

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 550 €


Disponojme per qira apartament 1+1+kuzhine me vete, ne rrugen e Elbasanit, afer ETC, me siperfaqe 75m2, kati i 4 ne nje pallat te vjeter

Organizimi: Soxhorno, kuzhine me vete, dhome gjumi, tualet dhe ballkon

Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore

550 Euro/Muaj

Informacione shtese

Siperfaqja
75
Tipologjia
1 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament