Range Rover Sport ne shitje, Njoftime Shqip

2023-03-27 19:14   Automjete   Elbasan   458 views Reference: 31

Vendodhja: Elbasan

Çmimi: 6 700 €


Range Rover Sport

Forca motorrike 2.7

Lloji i kambjos Automatike

Karburanti Nafte

Viti i prodhimit 2006

Cmimi 6.700 €

Pershkrimi Range Rover Sport 2.7 tdv6 i targuar dhe me letra te paguara per 1 vit. Sherbimet xhenerike te bera, kambio e re 1400 euro dhe shume sherbime me fature. Sedilje lekure dhe me ngrohje, sensore parkimi, ulje ngritje sipas deshires, xhama te zinj, etj...

Informacione shtese

Tipi Makines
Land Rover
Modeli makines
Range Rover Sport
Viti
2006
Karburanti
Nafte
Kambio
Automatic
Kilometrat
180000