SHESIM APARTAMENT 1+1 TEK PRESTIGE RESORT!

2023-05-23 10:49   Real Estate   Tirana   51 views Reference: 351

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 52 000 € Dakortesuar


Ofrohet per shitje apartament i tipologjise 1+1 ne nje kompleks banimi me pishine dhe shume prane detit!
Apartamenti ka nje siperfaqe totale 70.2 m2 i organizuar ne nje ambient ndenje se bashku me guzhinen,1dhome gjumi,1 tualet dhe nje ballkon i madh
Apartamenti eshte totalisht i investuar me dritare grila sistem kondicionimi mobilje druri etj.
Disponon certifikate pronesie.
Kompleksi ofron dhe parkim te garantuar per banoret

Informacione shtese

Siperfaqja
70
Tipologjia
1 + 1
Mobiluar
Po