Shitet aparament 1+1 prane Pazarit te Ri!

2023-05-18 12:06   Real Estate   Tirana   33 views Reference: 330

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 78 000 € Dakortesuar


Shitet apartament i tipologjise 1+1 ne rrugen Beqir Luga prane Pazarit te Ri.
Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati 5 katesh ekzistues.
Ka nje sip. totale 43m2 dhe ka orientim lindje-perendim.
Prona eshte e investuar nga fillimi parket, dyer dritare, hidrosanitare etj.

Mundesi ideale investimi nga pozicioni prane qendres(arbnb ose qira mujore)

Informacione shtese

Siperfaqja
43
Tipologjia
1 + 1
Mobiluar
Jo
Tipi Nderteses
Apartament